Jesteśmy liderem na rynku światowym w produkcji wszelkiego rodzaju napędów elektrycznych, dedykowanych rozwiązaniom zarówno z sektora HVAC oraz automatyki przemysłowej.

Nenutec Polska to wieloletnie doświadczenie, własne biuro projektowe, produkcja oraz dystrybucja.

Firma NENUTEC jest liderem na rynku światowym w produkcji wszelkiego rodzaju napędów elektrycznych dedykowanych rozwiązaniom zarówno z sektora HVAC jak i automatyki przemysłowej.

Nasz zespół to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy dzięki swojemu doświadczeniu są w stanie sprostać najbardziej skomplikowanym wymaganiom klienta, czego dowodem są produkty najwyższej jakości oraz referencje klientów, którzy nam już zaufali.

Wszystkie produkty powstają w siedzibie naszej firmy, w centrum stolicy Polski, jesteśmy z tego niezmiernie dumni. Cały proces produkcji jest przez nas ściśle kontrolowany.

Kim jesteśmy

Firma NENUTEC jest liderem na rynku światowym w produkcji wszelkiego rodzaju napędów elektrycznych dedykowanych rozwiązaniom zarówno z sektora HVAC jak i automatyki przemysłowej.

Działania nasze ukierunkowane są szczególnie na odbiorców OEM, zainteresowanych profesjonalną obsługą oraz dedykowanymi wersjami produktów automatyki, w szczególności siłownikami elektrycznymi do przepustnic oraz siłownikami do sterowania wszelkiego rodzaju zaworami. Zespół nasz to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy dzięki swojemu doświadczeniu są w stanie sprostać najbardziej skomplikowanym wymaganiom klienta, czego dowodem są produkty najwyższej jakości oraz referencje klientów, którzy nam już zaufali.

Nasze atuty

Wieloletnie doświadczenie w branży i własna produkcja gwarantuje niezawodność wszystkich produktów.

Produkujemy w Polsce

Naszym atutem jest własna linia produkcyjna w Polsce.

Innowacyjne rozwiązania

Własne biuro projektowe i autorskie projekty.

Dedykowana automatyka

Na życzenie Klientów projektujemy i produkujemy produkty dedykowane.

Jak powstają nasze produkty

Projektowanie

Zespół projektantów pracujących w naszej firmie to inżynierowie i technicy z bardzo dużym doświadczeniem. Są to osoby wywodzące się nie tylko z rynku automatyki budynkowej, ale także posiadające bardzo duże doświadczenie w projektowaniu dla innych branż łącznie z sektorem militarnym. Atutem naszego działu projektowego jest zawsze świeże spojrzenie na każdy temat oraz nietuzinkowe podejście do każdego zadania, często odbiegające od przyjętych schematów, co daje zawsze najlepsze rezultaty.

Produkcja

Nie bez znaczenia pozostaje montaż w Polsce. Jest to dla nas bardzo ważny aspekt, gdzie każdy etap powstawania naszych produktów jesteśmy w stanie mieć pod kontrolą. Idea od projektu , poprzez serię zero, wdrożenie i masową produkcję u nas na miejscu w firmie, to podstawa do wytworzenia urządzeń, których jakość będzie zadowalać każdego z naszych klientów. Ta strategia pozwala także na wprowadzanie on-line usprawnień oraz modyfikacji w odniesieniu do uwag naszych klientów, których opnie są dla nas bardzo ważne.

Testowanie

Proces testowania jest dla nas niezmiernie ważny. Przez lata produkcji w naszej firmie wypracowaliśmy wielostopniowe procedury testowe (QC Quality Check), do których wykorzystujemy skomplikowane urządzenia elektroniczne typu wzorzec – produkt , mechaniczne metody optyczne oraz to co jest także bardzo ważne, czyli ludzkie oko i doświadczenie. W procesie produkcji w naszej firmie nigdy nie bierze udziału jeden człowiek, zawsze w produkcji jednego urządzenia biorą udział co najmniej dwie osoby, które są w stanie wszystko kontrolować oraz wzajemnie się wspierać. Wszystkie te zasady i metody pozwalają nam stworzyć produkt, za który możemy ręczyć nawet bardzo długą gwarancją.