PRODUKCJA I MONTAŻ PCB

Od lat działamy w branży Mechatroniki i EMS, oferując kontraktowy montaż elektroniki.

Montaż kontraktowy elektroniki

Specjalizujemy się w montażu powierzchniowym SMT oraz przewlekanym THT, chętnie podejmujemy się montażu PCB prototypów oraz małych i średnich serii co wyróżnia nas na tle innych firm.

Zapewniamy najwyższe standardy obsługi oferując jednocześnie klientom eliminację kosztów uruchomienia własnej linii produkcyjnej, służymy doradztwem w zakresie optymalizacji procesów produkcji, projektujemy układy elektroniki na zamówienie łącznie z ich produkcją.

Dysponujemy parkiem maszynowym opartym o urządzenia producentów z Włoch, Polski oraz USA, co zapewnia stabilność i niezawodność podczas toku produkcyjnego.

Poza montażem EMS oferujemy także:

N
Testowanie zmontowanych układów na AOI
N
Testy funkcjonalne wraz z programowaniem
N

Znakowanie laserem

N
Nakładanie powłok ochronnych
N
Produkcja wiązek kablowych oparta o automaty Evoltec oraz Mecal
N
Druk 3D wraz z projektowaniem
N
Produkcja OEM

Wszystkie produkty powstają w naszej firmie w Warszawie, jesteśmy z tego niezmiernie dumni. Cały proces produkcji jest przez nas ściśle kontrolowany.

Kim jesteśmy

Firma NENUTEC jest liderem na rynku światowym w produkcji wszelkiego rodzaju napędów elektrycznych dedykowanych rozwiązaniom zarówno z sektora HVAC jak i automatyki przemysłowej.

Działania nasze ukierunkowane są szczególnie na odbiorców OEM, zainteresowanych profesjonalną obsługą oraz dedykowanymi wersjami produktów automatyki, w szczególności siłownikami elektrycznymi do przepustnic oraz siłownikami do sterowania wszelkiego rodzaju zaworami. Zespół nasz to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy dzięki swojemu doświadczeniu są w stanie sprostać najbardziej skomplikowanym wymaganiom klienta, czego dowodem są produkty najwyższej jakości oraz referencje klientów, którzy nam już zaufali.